Rapatyka Svída extrakt z pupenů 50ml (gemmoterapie)

Neohodnoceno
124 Kč
Skladem (6 ks)

Extrakt z čerstvých pupenů svídy krvavé. Reguluje a optimalizuje činnost štítné žlázy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svída krvavá - Extrakt z pupenů
(gemmoterapie)

Extrakt z čerstvých pupenů svídy krvavé. Reguluje a optimalizuje činnost štítné žlázy. Vhodná pro kuřáky! Před používáním gemmopreparátů doporučujeme užívat drenáž (výtažky z pupenů Bříza, Buk či Dub).

Užívání: Po protřepání 1 kapka (= 0,05 ml =50 mg) na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit na 3 dávky za den. U dětí od 10ti let 1 kapka na 1 rok věku za den do sklenice vody (150 ml).Rozprašovač: 3x denně 3 stisky; u osob nad 80 kg 3x denně 4 stisky - aplikuje se pouze u dospělých přímo do ústní dutiny. Po 5 min. zapít vodou. Uvedené dávkování se nesmí překročit.

Složení: extrakt z čerstvých pupenů svídy krvavé, ethanol (48 %), rostlinný glycerol..

K aplikaci je také možné použít speciální rozprašovač. Díky jemnému rozprášení roztoku dojde prostřednictvím velkého povrchu tekutiny k rychlejšímu a lepšímu vstřebání účinných látek přímo ze sliznice ústní dutiny. Aplikují se 3x denně 3 stisky rozprašovačem do dutiny ústní, u osob nad 80 kg 3x denně 4 stisky. Při dávce 3x 3 stisky za den (odpovídá 50 kapkám za den) ušetříte na spotřebovaném množství extraktu a přitom zvýšíte jeho účinnost ! Aplikace přípravků pomocí rozprašovače je rychlá a pohodlná.

Gemoterapeutické kúry nenahrazují péči lékaře a jejich hlavní efekt je zaměřen zejména na udržení zdravé funkce jednotlivých orgánových systémů.

Obsah balení: 50ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: