Rapatyka geriatrická kúra

Neohodnoceno
502 Kč
Do třech dnů

Tato sestava je vhodná pro dříve narozené. Zlepšuje paměť, vrací elán do života, celkově posiluje organismus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rapatyka geriatrická kúra

 

Tato sestava je vhodná pro dříve narozené. Zlepšuje paměť, vrací elán do života, celkově posiluje organismus. Kúra se začíná břízou (25 ml). Po jejím vybrání se užívá současně brusinka (50 ml) a Tribulus (120 cps). Po vypotřebování brusinky se užívá současně s Tribulusem vřes (50 ml).

 

Bříza - Extrakt z pupenů 25ml
(gemmoterapie)


 

Extrakt z pupenů břízy je základní pročišťující prostředek – drenáž (při použití drenážních prostředků se doporučuje zvýšit příjem neslazených tekutin za den, aby bylo docíleno vyplavení škodlivin a usnadnila se očista organismu). Užívá se vždy na začátku jakékoliv terapie extrakty z pupenů. Její použití je i specifické: mohutně zlepšuje močení a příznivě ovlivňuje činnost jaterní (například stavy po žloutenkách). V kombinaci s extraktem z pupenů habru pomáhá při respiračních problémech. Podpůrně při osteoporose (kombinace s extraktem z pupenů jedle) příznivě ovlivňuje činnost slinivky břišní (zevní exkretorická činnost)a sleziny
 
 

Brusinka - Extrakt z pupenů 50ml
(gemmoterapie)

Extrakt z mladých vrcholků brusinky je v současnosti velkým hitem v západních zemích. Příznivě působí na střevní činnost, příznivě ovlivňuje defekační rytmus, vynikající přírodní prostředek k ovlivnění správné funkce močových cest včetně močového měchýře, tlumí obtíže spojené s přechodem používá se jako celkově posilující prostředek a dále při stářím podmíněném zapomínání brzdí rozvoj aterosklerózy.

 

Tribulus - 120 kapslí


Suchý extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) - 120 kapslí (á 200 mg)
Stimuluje přirozené zvýšení hladiny testosteronu, čímž dochází k rychlejšímu nárůstu svalové hmoty, zvýšení fyzického a psychického výkonu. Zvyšuje libido u obou pohlaví.

 

Vřes - Extrakt z poupat 50ml (gemmoterapie)

 

Poupata vřesu snižují riziko vzniku zhoubných buněk, velmi příznivě harmonizují funkce ledvin, snižují hladinu močové kyseliny.

 

Pod pojmem "gemmoterapie" rozumíme léčbu lihoglycerinovými výtažky z pupenů nebo jiných zárodečných částí rostlin, ve kterých se nacházejí podstatně účinnější substance než v rostlinách dospělých.Užívání: Gemmoterapeutická kúra začíná vždy  "detoxikací" organismu podáním tzv. drenážního prostředu. K detoxikaci se užívají extrakty z pupenů břízy, buku nebo dubu, popřípadě jilmu, které se aplikují alespoň 3-4 dny, nejlépe však 1 týden před vlastní kúrou. Extrakty z pupenů se obvykle dávkují v množství 1 kapka na 1kg tělesné hmotnosti. Počet kapek se rozdělí na 3 dávky za den (např.: při hmotnosti 60kg se užívá 3x denně 20kapek.) Po detoxikaci se aplikuje jedno až dvě balení specifického přípravku. Je možné užívat současně až tři druhy přípravků (kombinace více druhů přípravků je dobré pečlivě uvážit). Mezi užitím jednotlivých přípravků doporučujeme odstup 10 minut a dávkování je možné snížit na 0,5-1 kapku od každěho přípravku na 1kg tělesné hmotnosti, při zachování rozdělení dávek. Užívání více přípravků doporučujeme konzultovat se zkušeným odborníkem.K aplikaci je také možné použít speciální rozprašovač. Díky jemnému rozprášení roztoku dojde prostřednictvím velkého povrchu tekutiny k rychlejšímu a lepšímu vstřebání účinných látek přímo ze sliznice ústní dutiny. Aplikují se 3x denně 3 stisky rozprašovačem do dutiny ústní, u osob nad 80 kg 3x denně 4 stisky. Při dávce 3x 3 stisky za den (odpovídá 50 kapkám za den) ušetříte na spotřebovaném množství extraktu a přitom zvýšíte jeho účinnost ! Aplikace přípravků pomocí rozprašovače je rychlá a pohodlná.Gemoterapeutické kúry nenahrazují péči lékaře a jejich hlavní efekt je zaměřen zejména na udržení zdravé funkce jednotlivých orgánových systémů.

 

 

 

 

 

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: