Plenky Naty Nature Babycare Newborn 2-5 kg (26 ks)

Neohodnoceno
Značka: Naty
199 Kč
Do třech dnů

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky pro děti o hmotnosti 2 - 5kg. Neobsahují chlor, latex ani TBT (tributyltn)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plenky Naty Nature Babycare Newborn

Pro děti o hmotnosti 2 - 5 kg.

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky. Jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby. Jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí.

Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícimi ekzémy. 60 – 70 % plenky je vyrobeno z biodegradabilních (biologicky odbouratelných) zdrojů. Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou. Vnitřní vrstva je vyrobena ze 100 % z geneticky neupravovaného (GM free) materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy (FSC certifikace) a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek).

100% přírodní vnější plášť je přirozeně prodyšný, zajišťuje efektivní ventilaci a má certifikát „OK Compost“. Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány.

Neobsahují žádný chlór, latex nebo TBT (tributyltin). Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte a má rovněž "OK Compost" certifikát.

Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.

Obsah v balení: 26ks dětských plen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: