Plenky Naty Nature Babycare Mini 3-6 kg (33ks)

Neohodnoceno
Značka: Naty
289 Kč
Skladem (3 ks)

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky pro děti o hmotnosti 3 - 6 kg. Neobsahují chlor, latex ani TBT (tributyltn)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plenky Naty Nature Babycare 

Pro děti o hmotnosti 3 - 6kg. 

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky. Jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby. Jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. 

Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícimi ekzémy. 60 – 70 % plenky je vyrobeno z biodegradabilních (biologicky odbouratelných) zdrojů. Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou. Vnitřní vrstva je vyrobena ze 100 % z geneticky neupravovaného (GM free) materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy (FSC certifikace) a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek).

1
00% přírodní vnější plášť je přirozeně prodyšný, zajišťuje efektivní ventilaci a má certifikát „OK Compost“. Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány. 

Neobsahují žádný chlór, latex nebo TBT (tributyltin). Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte a má rovněž "OK Compost" certifikát. 

Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.

Obsah v balení: 33ks dětských plen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: