Ecover Prací prášek univerzální 7,5kg

Neohodnoceno
Značka: Ecover
1 402 Kč
Skladem (1 ks)

Univerzální koncentrovaný prací prášek vhodný především na praní barevného prádla, lze jej však používat i na bílé prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací prášek univerzální

Univerzální koncentrovaný
prací prášek vhodný především na praní barevného prádla, lze jej však používat i na bílé prádlo. Nové složení! Neobsahuje bělicí prostředek ani optické zjasňovače. 100 praní

Prášek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. Většina konvenčních pracích prostředků obsahuje optické zjasňovače. Jsou to chemikálie, které odrážejí světlo. Díky tomu vypadá prádlo a oblečení jasnější, než ve skutečnosti je. Chemické zbytky optických zjasňovačů však nevyhnutelně ulpívají na látce, při nošení oblečení se dostávají do kontaktu s pokožkou a mohou způsobovat kožní problémy. Jejich použití přitom nijak nezvyšuje samotný prací výkon. Ecover proto optické zjasňovače nepoužívá v žádném ze svých pracích prostředků.

Složení:
15 - 30 %: zeolit, bělící činidlo na bázi kyslíku. 5 - 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, parfém (limonen; může vyvolat alergickou reakci, linalool), enzymy. Další: síran sodný, uhličitan sodný, polypeptid, bělící aktivátor, polyitaconate, sodium disilicate, sodná sůl karboxymethylškrobu, celulosová guma.
Skladování:
Skladujte mimo dosah dětí.

Legislativní zařazení:
Ekologický prostředek.

Výrobky Ecover jsou vyvíjeny a vyráběny v první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí. Jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek. 

Ecover netestuje své výrobky na zvířatech. Láhve, etikety i uzávěry jsou 100% recyklovatelné.

Ecover figuruje vzhledem ke svému přínusu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN.

Obsah: 7,5kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: