Ecover Čistící prostředek na WC (vůně oceán) 750ml

Neohodnoceno
Značka: Ecover
86 Kč
Vyprodáno

S vůní oceánu. WC čistící prostředek. Čistí, odstraňuje zápach i vodní kámen. Neobsahuje látky na petrochemické bázi ani rezidua zbytečných chemikálií. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecover - Čistící prostředek na WC
s vůní oceánu

WC čistící prostředek. Čistí, odstraňuje zápach i vodní kámen. Neobsahuje látky na petrochemické bázi ani rezidua zbytečných chemikálií. Malé množství čistícího prostředku se nechá několik minut působit, ekologická kvalita výrobku je dána výběrem složek s nejvyšší biologickou rozložitelností a nízkou úrovní toxicity pro vodní život.

Obal je 100% recyklovatelný, výrobky Ecover nejsou testovány na zvířatech. Certifikát Vegan.

Složení:

  •     aqua
  •     citric acid
  •     lauryl glucoside
  •     sodium citrate
  •     xanthan gum
  •     parfum

Návod k použití: Nastříkejte malé množství prostředku do toalety a pod okraj mísy. Nechte působit pár minut. Pokud třeba, použijte toaletní kartáč. Spláchněte.

Výrobky Ecover jsou vyvíjeny a vyráběny v první ekologické továrně na světě, v provozu, který bere maximální ohled na životní prostředí. Jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek. Ecover netestuje své výrobky na zvířatech. Láhve, etikety i uzávěry jsou 100% recyklovatelné. Ecover figuruje vzhledem ke svému přínusu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN.

Objem: 750ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: